+38 095 345 70 30
вікенд рафтинг Південний Буг фото 1

Колектив компанії «ГЕОНІКС» провів вихідні біля Південного Бугу

Минулого вікенду нарешті з’явилася можливість відпочити усім колективом. Накопичилася втома, потрібно було змінити робочі умови і переключитися на відпочинок. Коли вибирали місце для відпочинку, вирішили спробувати себе в рафтингу, для якого обрали Мигейські пороги Південного Бугу.

Рафтинг вважається одним з найбільш екстремальних видів спорту. Багато колег не мали навіть основних навичок, але це не завадило їм відпочивати із задоволенням. На місці нам видали рятувальні жилети, надійні шоломи, а інструктор докладно розповів про правила безпеки під час сплаву, потім відпрацювали елементи управління судами на спокійній воді, і вирушили назустріч порогам.

Від сплаву всі отримали величезну кількість емоцій, адже змогли разом підкорити бурхливу річку, провели чудово час на свіжому повітрі, отримали задоволення від первозданної природи, а також загартували свій дух у боротьбі зі стихією. Крім рафтингу також встигли побувати на екскурсії по національному парку з відвідуванням Радонового та Блакитного озер. Побували в Арбузинському та Актовському каньйонах. Отримали масу вражень і позитивних емоцій. Спільне дозвілля в невимушеній обстановці об’єднують та згуртовують колектив. Тепер ми готові працювати з новою силою.