+38 095 345 70 30

ТОВ “Компанія Геонікс” реєструє авторське право на базу географічних даних для топографічних планів

Київ, 29 лютого 2024 року – Товариство з обмеженою відповідальністю “Компанія Геонікс” реєструє авторське право на базу географічних даних для топографічних планів

ТОВ “Компанія Геонікс” повідомляє про реєстрацію авторського права на базу географічних даних (БГД) для створення топографічних планів масштабів 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000 на платформі ESRi – ArcGIS.

Це перший продукт в історії підприємства, на який офіційно зареєстровано авторське право. Це свідчить про те, що компанія стала першою в Україні, хто довів розробку БГД на вказаній платформі  до логічного завершення, та має такий унікальний здобуток у своєму активі.

Переваги БГД ТОВ “Компанія Геонікс”:

  • Відповідність українським стандартам: БГД адаптована до української нормативної бази та вимог щодо картографічних продуктів, зокрема, “Класифікатора інфомації, яка відображається на топографічних планах масштабів 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500 ”.
  • Автоматизація: відкривається широкий спектр можливостей щодо автоматизації процесів створення топографічних продуктів завдяки універсальному структурованому середовищу у вигляді БГД.
  • Інтероперабельність: БГД може зберігатися та передаватися у різних форматах, а також адаптуватися для інших систем управління базами даних.
  • Підтримка актуальних версій ArcGIS: БГД підходить для інсталяції на всіх версіях ArcGIS Desktop та ArcGIS Pro, починаючи з версії ArcGIS 10.2.
  • Економія часу та ресурсів: БГД значно спрощує та пришвидшує процес створення топографічних планів на основі програмного забезпечення ArcGIS, світового лідера в галузі геоінформаційних технологій.

«Ми пишаємося тим, що ми перші в Україні, хто не тільки реалізував цю розробку, але і отримав на неї авторське право», – заявив директор ТОВ “Компанія Геонікс”, Олександр Підлісний. «Цим ми спростимо роботу картографів, землевпорядників та містобудівників, дозволивши їм ефективніше виконувати свої завдання на основі передових технологій геоінформаційних систем».

Реєстрація авторського права на БГД є важливим кроком у розвитку підприємства, адже це свідчить про:

  • Розширення сфери діяльності компанії: ТОВ “Компанія Геонікс” заявляє про себе не лише як виробник картографічної продукції, але і як  компанія, що оптимізує виробничі процеси, займається розробкою інструментів автоматизації та баз даних.
  • Підвищення престижу та конкурентоспроможності: ТОВ “Компанія Геонікс”підтверджує свою репутацію як інноваційної компанії, що динамічно розвивається та пропонує своїм клієнтам сучасні та ефективні рішення.

ТОВ “Компанія Геонікс” продовжує свою місію допомоги людям та організаціям у вирішенні їх завдань з використанням геоінформаційних технологій. Наступним кроком є організація доступності  БГД для широкого загалу спеціалістів. Сподіваємося, що наші інноваційні рішення дозволять оптимізувати виробничі процеси та підвищити ефективність роботи багатьом спеціалістам в галузі геодезії, картографії,  землеустрою та містобудування.