+38 095 345 70 30

ТОВ “КОМПАНІЯ ГЕОНІКС” провела спеціалізований навчальний курс для представників FSD Ukraine

На початку березня цього року, фахівцями нашої компанії було проведено навчальний курс початкового рівня складності по роботі у програмному забезпеченні ArcGIS Desktop для представників FSD Ukraine.

Оцінивши високу якість викладання і користь набутих знань, команда FSD Ukraine прийняла рішення про необхідність продовження навчання з метою вдосконалення засвоєних навичок. Тож на початку липня, представники FSD Ukraine знову відвідали наш навчальний центр.

Нагадаємо, що благодійна організація “Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD Ukraine” займається гуманітарним розмінуванням територій поблизу лінії зіткнення на Донбасі, а також інформуванням місцевого мирного населення про ризики пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

Програма навчального курсу була спрямована на поглиблення вже наявних знань про роботу в середовищі ArcGIS Desktop у фахівців FSD Ukraine та задовольняла їх практичні потреби, пов’язані із застосуванням функціоналу геоінформаційних технологій у ході здійснення протимінної діяльності.

На останок зазначимо, що наша компанія пишається співпрацею з благодійною організацією, яка здійснює суспільно важливу гуманітарну діяльність.