+38 095 345 70 30

ТОВ “Компанія Геонікс” провела спеціалізований курс по створенню топопланів у програмному комплексі ArcGIS Desktop

На початку листопада, фахівці нашої компанії провели спеціалізований навчальний курс зі створення топографічних планів у середовищі ArcGIS Desktop для працівників картографічного відділу компанії «Архізем». Високий рівень знань та навичок картографів компанії «Архізем», а також їх здатність швидко сприймати новий матеріал, сприяли ефективному перебігу навчального процесу.

Програма спеціалізованого курсу створювалася з урахуванням практичних потреб учасників курсів. У ході навчання, було детально розглянуто впроваджену у ТОВ «Компанія Геонікс» технологію створення топографічних планів масштабу 1:2000 у програмному комплексі ArcGIS Desktop. Навчальна програма складалася з чотирьох блоків:

  • – створення і налаштування бази геоданих та проектів;
  • – векторизація об’єктів ситуації;
  • – робота з рельєфом;
  • – укладання топопланів і їх підготовка до експорту та друку.

Курси відбувалися у виробничому просторі компанії «Архізем» (м. Одеса) в дружній атмосфері взаємодопомоги та співпраці.

Нагадаємо, що ТОВ “Компанія Геонікс” займається розробкою топографічних карт та планів у середовищі ArcGIS Desktop із 2015 року. Впродовж цього часу, фахівцями компанії було спроектовано авторські бази геоданих для розробки топографічних матеріалів у масштабах 1:500, 1:2000, 1:10000 та 1:25000. Для всіх баз геоданих створено системи умовних позначень та інструменти автоматизації, які сприяють виготовленню продукції високої якості.