+38 095 345 70 30

ТОВ “КОМПАНІЯ ГЕОНІКС” провела курси по ArcGIS для представників FSD Ukraine

Фахівцями нашої компанії було проведено курси початкового рівня складності по програмному забезпеченню ArcGIS Desktop для представників FSD Ukraine.

Благодійна організація “Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD Ukraine” займається гуманітарним розмінуванням територій поблизу лінії зіткнення на Донбасі, а також інформуванням місцевого мирного населення про ризики пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

У результаті проходження навчального курсу, його учасники набули базових знань по роботі у програмному середовищі ArcGIS Desktop, а також створили прототип бази даних для здійснення моніторингу протимінної діяльності.

По завершенню навчання, було проведено традиційне анкетування учасників курсу, у ході якого, вони висловили свої враження стосовно навчального процесу.

Наша компанія дуже цінує фідбек учасників курсів, оскільки критичні зауваження сприяють вдосконаленню навчальних програм та підвищенню рівня організації курсів, а позитивні відгуки мотивують нас розвивати даний напрямок діяльності компанії.