+38 095 345 70 30

Оновлення програм від компанії ESRI за грудень

У грудні 2020 року розробники компанії Esri оновили Додатки, що налаштовуються (Configurable apps) і покращили конфігурацію нової програми, виправили помилки і оптимізували роботу.

З доданого:

– засіб тривимірного перегляду, створений з застосуванням ArcGIS API на базі JavaScript 4x. Дозволяє додати карту-врізку для показу області карти при широкому огляді, лінію огляду, інструменти для вимірювання, встановлені слайди і інструменти зрізу;

– можливість підключити Google Analytics, для збору статистики в додатку, для цього потрібно включити опцію Web Analytics і ввести діючий код для інтеграції;

– перенесли галерею категорій, з безліччю способів фільтрації і сортування даних з груп;

– для розробників додатків доданий контроль над точністю меж навігації, в меню «параметри навігації»;

– 15 шаблонів додатків були видалені з галереї додатків що налаштовуються по дефолту, але залишаться як елементи в ArcGis Online і будуть далі працювати в додатках, які раніше використовували їх в додатках.

З оновлень в ArcGIS QuickCapture за грудень 2020 року, були внесені додаткові параметри конфігурації проекту:

– введення довільного тексту в списках введення користувачем проекту,

– можливість керувати розміром міток на кнопках,

– інтелектуальна форма Survey123 в якій можна установити місце свого перебування і додати посилання до кнопки,

– місце розташування фотографії в якості місця розташування запису.

Нові шаблони: «лічильник зайнятості» – рахує кількість людей, що входять або виходять з будівлі, «бігай, гуляй, розважайся» – для організації запису маршрутів учасників гонки, з можливістю додати фотографії, «пошук зниклих без вісти» – адаптація проекту WISAR.

Бета-версія орієнтованих зображень – інтерактивна візуалізація фотографій і даних, отриманих з поля, за допомогою інструментів ArcGIS Oriented Imagery в ArcGIS Web AppBuilder (Developer Edition), а також ArcGIS Pro.

Наступне оновлення QuickCapture очікується в березні 2021.

Також в грудні 2020 оновили додатковий модуль ArcGIS Pro – ArcGIS Image Analyst. Серед яких:

– Майстер пошуку змін карт – порівнює 2 набори растрових карт, або кілька наборів пов’язаних в куб, за певний час, показуючи тип, величину і місце зміни на мапі, викликану людським, природним або екологічним фактором.

– Більш глибоке навчання, яке прискорює отримання даних із зображень, за рахунок додавання нових моделей, мультиспектральної підтримки і багатозадачної класифікації. З доданих моделей для навчання ІІ – YOLOv3, FasterRCNN і DeepLab. У мультиспектральної підтримки зняті обмеження на роботу з трьохканальним зображенням.

– Багатовимірне управління, обробка та аналіз категорійних даних у тимчасових рядах растрів з можливістю прикріплювати шаблони обробки до наборів растрових даних.

– Растрові функції – LandTrend – аналіз для оцінки зміни значень пікселів і багаторівневі растрові функції для створення багаторівневого реєстрового шару шляхом комбінування існуючих.

– Анімації – динамічні зображення в ArcGIS Pro, зі зручними індикаторами тимчасової шкали, управління відеоплеєром і переривчастим відтворенням.

– Виправили кілька помилок для користувачів стерео системи, тепер можна вибирати спосіб орієнтації стереомоделі на стереокарті.

У грудневе оновлення ArcGIS Fields Maps увійшли – нові можливості розумних форм, відстеження в плині часу, можливість відстежувати через Apple watch і темний режим в для пристроїв IOS. Оновлення вже доступно в AppStore і Play Market.

За допомогою нової функції «часу відстеження» можна задати час, впродовж якого буде доступно відстеження вашого місця розташування. Також можна завантажити певні карти на годинник Apple Watch і включити відстеження місця розташування прямо на годиннику, не розблоковуючи їх.