+38 095 345 70 30
Обрання до Громадської ради

Директора ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» було обрано до складу Громадської ради при Держгеокадастрі

29 липня 2020 року Підлісного Олександра Олександровича було обрано до складу Громадської ради при Держгеокадастрі.

Олександр Олександрович за освітою і за покликанням картограф, геодезист та геоінформатик. Методами вимірювання Землі та ефективною обробкою і систематизацією даних цікавився ще зі студентських років, коли окрім іншого, познайомився з Геоінформаційними системами (скорочено ГІС). Які на той час, як і сьогодні є найбільш ефективним засобом обробки просторових даних.

Має великий досвід роботи у сферах геодезії, картографії, містобудування, кадастру, геоінформаційних систем. Його власна розробка лягла в основу створення повноцінної геоінформаційного системи містобудівного кадастру Київської міської архітектури.

На підприємствах де працював Олександр Олександрович, він впроваджував ГІС як інструмент створення топографічних карт і планів. Так, наприклад, під його керівництвом була проведена адаптація програмного забезпечення ArcGIS (однієї з найпоширеніших та найпотужніших ГІС у світі) для створення топографічних карт та планів за стандартами України.

Олександр Олександрович працював як у державних підприємствах на профільних посадах, так і в комерційних структурах, пройшов шлях від техніка-картографа до директора підприємства, що займається картографічними, геодезичними, містобудівними та землевпорядними роботами, тому знає і розуміє з якими проблемами зустрічаються як державні і приватні підприємства в своїй роботі, так і замовники послуг у земельній сфері.

В складі Громадської ради Олександр Олександрович має на меті допомогу у вирішенні профільних питань на законодавчому, виконавчому та побутовому рівнях в межах своїх компетенцій та експертності, готовий ділитися власним досвідом.

Для довідки: Громадська рада при Держгеокадастрі – колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю, а також для врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.