+38 095 345 70 30
еодезичні вишукування у Трускавці 1

ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» виконує геодезичні вишукування у Трускавці

Фахівці «КОМПАНІЇ ГЕОНІКС» за підтримки Громадської організації «Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація» виконали роботи з аерофотознімання та підготовки планово-висотної основи території Трускавецької ОТГ. Роботи виконуються на замовленням громади в рамках спільного україно-німецького проекту.

Даний проект полягає у забезпеченні громади топографо-геодезичною основою для розробки містобудівної та проектної документації в тому числі для будівництва каналізаційних мереж в селах Трускавецької ОТГ.

Інженери «КОМПАНІЇ ГЕОНІКС» наразі виконують камеральну обробку отриманих в ході польових робіт матеріалів. В результаті виконання робіт будуть створені цифрові картографічні матеріали масштабу 1:2 000 на територію населених пунктів та масштабу 1:10 000 на всю території ОТГ, отримані матеріали обстеження пунктів ДГМ регіону та матеріали обстеження магістральних інженерних мереж.

Відмітимо, що векторні матеріали топографічного плану виконані у програмному середовищі ArcGIS як безшовна база геоданих. Структура бази геоданих розроблена спеціалістами нашої компанії спеціально з метою адаптації національних нормативних вимог та стандартів в сфері картографії для платформи ESRI. Ця база геоданих в тому числі ляже в основу містобудівного кадастру Трускавецької громади.