+38 095 345 70 30
Колектив компанії «ГЕОНІКС» відсвяткував корпоратив на Буковелі 2

Колектив ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» відсвяткував корпоратив на Буковелі

Минулого тижня вирішили колективом зібратися з нагоди свят, що наближаються, та спільно відпочити.

Цей рік видався складним, але цікавим – нам довелось працювати як в звичайному офісному режимі, так і в он-лайн режимі, в період спалаху пандемії COVID19. Не зважаючи на це, ми плідно попрацювали, тому вирішили разом відсвяткувати завершення складного, але вдалого року. Адже за традицією, якщо гарно відпочити та відсвяткувати завершення року, то в Новому році будем продуктивно працювати.

Всім хотілось окрім звичної вечері в ресторані, змінити обстановку та переключитись на новий лад – відпочити і активно, і пасивно. Тим більше, що минулого року ми відпочивали на Буковелі всім колективом і тоді, нам дуже сподобався такий відпочинок. Тому цього разу всі підтримали пропозицію поєднати корпоратив та колективний відпочинок і знову відвідати Буковель. Адже зараз Буковель – це місце з максимально розвиненою інфраструктурою, де можна відпочити навіть якщо ви не гірський лижник.

Подорож всім дуже сподобалась, ми відпочили як активним, так і пасивним способом, подихали свіжим карпатським повітрям, змінили обстановку та розрядилися. Такий відпочинок з колегами гуртує, а також допомагає перезавантажитися та надихає на плідну роботу. Тож, після завершення Новорічно-Різдв’яних канікул ми з радістю повернемось до роботи.

Бажаємо всім вдалих вихідних та гарних Новорічно-Різдв’яних свят!