+38 095 345 70 30
Чоповичі громадські слухання

Генеральні плани смт Чоповичі та ще 13 населених пунктів Малинського району Житомирської області пройшли громадські слухання

В смт Чоповичі Малинського району Житомирської області пройшли громадські слухання на яких громада окрісних населених пунктів заслухали та обговорили Генеральні плани смт Чоповичі, сіл Пристанційне, Стримівщина Чоповицької селищної ради, сіл Барвінки, Новобратське, Загребля Барвінківської сільської ради, сіл Йосипівка, Гутянське, Липляни, Будницьке Йосипівської сільської ради, та сіл Шевченкове, Тишів, Кутище, Крушники Шевченківської сільської ради.

Містобудівна документація була розроблена архітектурним відділом ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» у відповідності до діючого законодавства з урахуванням всіх нормативних та підзаконних актів які регулюють містобудівну діяльність.

Селище Чоповичі та села Пристанційне, Стримівщина Чоповицької селищної ради – знаходяться поблизу залізничної лінії Київ – Коростень, в 35 км від міста та залізничної станції Коростень, в 26 км від райцентру міста Малин.

Села Барвінки, Новобратське, Загребля Барвінківської сільської ради знаходяться поблизу селища Чоповичі, та поруч з річкою Ірша, яка відноситься до лівого притоку річки Тетерів (басейн Дніпра).

Села Йосипівської сільської ради Йосипівка, Гутянське, Липляни, Будницьке знаходяться по обабіч автодороги міжнародного значення М 07 «Варшавка» Київ – Ковель – Ягодин (контрольно-пропускний пункт на державному кордоні з Польщею). Йосипівка знаходиться в 135 км від Києва та в 90 км від Житомира.

Села Шевченківської сільської ради Шевченкове, Тишів, Кутище та Крушники розміщені поблизу автодороги М 07 та залізничної лінії Київ – Коростень.

В ході обговорень були заслухані думки та побажання селян. Наразі проекти готуються для передачі Замовнику, та на розгляд архітектурно-містобудівної ради Житомирської державної обласної адміністрації.