+38 095 345 70 30
Esri представила ArcGIS Field Maps

Компанія Esri представила ArcGIS Field Maps – додаток для мобільних пристроїв

1 листопада 2020 року компанія Esri представила ArcGIS Field Maps – додаток для мобільних пристроїв, на базі iOS і Android. Додаток доступний для установки в Apple App Store і Google Play.

У планах компанії об’єднати функціональність п’яти існуючих мобільних додатків – Collector, Explorer, Tracker, Workforce і Navigator в одному – ArcGIS Field Maps.

Як раніше заявляли в компанії, випуск додатка розділили на 3 етапи. Після бета-тестування, яке почалося в липні 2020 року, розробники випустили перший реліз.

У першому випуску, додаток буде мати функціонал Collector, Explorer, Tracker ArcGIS. На даний момент, ключовими особливостями програми можна назвати:

– Перегляд карт високої якості, з шарами інформації, створених в ArcGIS;
– Завантаження карт на новий пристрій, для автономної роботи;
– Пошук об’єктів, координат і місць;
– Вносити в базу об’єкти і пов’язані з ними дані у векторному та текстовому вигляді;
– Налаштування карт під себе і можливість відкрити доступ іншим користувачам;
– Налаштування властивостей окремих шарів карти;
– Додавання фото і відео до просторових об’єктів;
– Відстежування вашого місцезнаходження і надання доступу до нього.

Другим етапом, планується додати в додаток ArcGIS Field Maps оновлені можливості інтелектуальних форм, відстежування, управління роботою, список справ і завдань на мапі з можливістю призначати їх з веб інтерфейсу та багато іншого. Реліз другого етапу заплановано на грудень 2020.

Також відомо, що в 2021 році ArcGIS Field Maps значно розшириться, інтегрує можливості управління роботою ArcGIS Workforce і можливості корпоративної навігації ArcGIS Navigator.