+38 095 345 70 30
Esri припинить підтримку Explorer Collector Tracker

Esri припинить підтримку додатків Explorer, Collector і Tracker

З грудня 2021 року, компанія Esri припинить підтримку і доступ для скачування додатків ArcGIS Collector, ArcGIS Explorer і ArcGIS Tracker. Таке рішення було прийняте з метою об’єднати весь функціонал в єдиному ArcGIS Field Maps, для зручності використання у польових умовах. Компанія дала один рік на міграцію даних, протягом якого оновлювати або покращувати програми не буде.

Процес переходу і адаптації співробітників повинен бути простим і плавним, адже Field Maps має знайомий для користувачів інтерфейс, ліцензії додатків, що видаляються, перейдуть на Field Maps, тому ніяких змін ліцензування не потрібно, а для більш простої міграції створена інструкція користувача – «Перехід на ArcGIS Field Maps».

Відносно Windows-версій Collector і Explorer додаткові покращення не плануються. Виводити з підтримки в найближчому майбутньому не будуть, так як немає активної розробки ArcGIS Field Maps для платформи Windows 10.

ArcGIS Pro 2.7 буде підтримувати робочі процеси збору даних на основі GPS.

У компанії Esri планують перенести функціонал додатків ArcGIS Workforce і ArcGIS Navigator в ArcGIS Field Maps. Точна дата не вказується, але після перенесення, компанія дасть рік для міграції та переходу.