+38 095 345 70 30
Esri оголосив Python Scripting

Esri, світовий лідер в галузі географічних інформаційних систем (ГІС), оголосив про публікацію нової книги Python Scripting for ArcGIS Pro

Про це 10 вересня повідомили на сторінці компанії www.esri.com. Відповідно до публікації, щоб навчитися писати сценарії, читачам не потрібен досвід програмування.

Досвідчені користувачі ArcGIS Pro, у яких немає досвіду написання сценаріїв, але є бажання освоїти Python, за допомогою Python Scripting for ArcGIS Pro зможуть дізнатися різницю між програмуванням і написанням сценаріїв, і навчитися автоматизувати завдання в ArcGIS Pro. Читачі навчяться створювати спосіб простого перетворення 1000 шейп-файлів в класи просторових об’єктів в базі геоданих.

З 11 глав книги перші кілька присвячені налаштуванням редактора Python для роботи з ArcGIS Pro і основам геообробки в ArcGIS Pro, а також основам мови Python. Решта глав присвячені написанню скриптів Python, які працюють з просторовими даними. Сюди входять розділи, присвячені запуску інструментів на Python, опису даних, управління та створення даних, роботі з растровими даними і написання сценаріїв карти. До кінця книги читачі будуть створювати сценарії Python для автоматизації завдань в ArcGIS Pro.

Щоб зміцнити отримані знання, читачі зможуть виконати вправи, доступні в Інтернеті.

Автор книги – доктор Пол А. Зандберген – професор програми ГІС в університеті Ванкувера. Книга Python Scripting для ArcGIS Pro доступна в друкованому вигляді (412 сторінок, 79,99 доларів США) і в електронному вигляді (79,99 доларів США). Обидві версії можна придбати в більшості інтернет-магазинів по всьому світу.

Esri оголосив Python Scripting