+38 095 345 70 30
е-курс Управління проєктами місцевого розвитку-10

1 листопада розпочинається е-курс «Управління проєктами місцевого розвитку-10»

ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» повідомляє наших партнерів і клієнтів, керівників органів місцевого самоврядування та ОТГ про початок проведення електронного курсу «Управління проєктами місцевого розвитку-10», який проводиться спільним швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Запрошуємо прийняти участь у курсі, та отримати актуальні практичні навички з управління проектами для сталого розвитку громад. Зарахування на е-курс відкрито до 10 листопада 2020.

Курс відбудеться в період з 1 листопада по 8 грудня 2020 на веб-платформі «Спільнота практик: Сталий розвиток» https://udl.despro.org.ua/.

Даний курс є загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування «Управління проєктами місцевого розвитку». Учасники, які успішно пройдуть усі етапи навчання та наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат УШУ (1 кредит ЄКТС). Інші успішні учасники курсу, які наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат проєкту DESPRO.