+38 095 345 70 30

ТОВ “КОМПАНІЯ ГЕОНІКС” завершила роботу над створенням картографічних матеріалів для Трускавецької ОТГ

Починаючи з вересня 2020 року і до кінця квітня 2021 року фахівці ТОВ “КОМПАНІЯ ГЕОНІКС” працювали над розробкою топографічних матеріалів на територію Трускавецької об’єднаної територіальної громади. Результатом роботи стало створення топографічного плану в масштабі 1:2000 та топографічної карти у масштабі 1:10000 на територію Трускавецького регіону.

5 травня, у конференц-залі Трускавецької міської ради, представники компанії провели презентацію розроблених топографічних матеріалів. Під час презентації було висвітлено всі етапи розробки картографічної продукції, продемонстровано особливості роботи у середовищі ГІС, а також надано відповіді на уточнюючі запитання аудиторії. Фахівці управління містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради оцінили отриману картографічну продукцію і висловили свій захват стосовно її високої якості.

Наступного дня, представниками компанії було проведено навчальний експрес-курс по роботі у програмному забезпеченні ArcGIS Desktop. У ході навчального процесу, особлива увага була присвячена практичним аспектам роботи у середовищі ГІС для вирішення потреб містобудівного кадастру.

Детальніше про презентацію та сам проект у матеріалі на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

Посилання на відеорепортаж.