+38 095 345 70 30

Містобудівна документація 14 населених пунктів Чоповицької ОТГ пройшла містобудівну раду

Фахівці відділу «Архітектури та містобудування» нашої компанії захистили генеральні плани та плани зонування чотирнадцяти населених пунктів Чоповицької об’єднаної територіальної громади Житомирської області на архітектурно-містобудівній раді у місті Житомир.

Презентація розроблених матеріалів відбувалася поетапно, упродовж декількох засідань архітектурно-містобудівної ради.

4 червня архітектурно-містобудівну раду пройшли генеральні плани та плани зонування сіл Новобратське, Гутянське, Липляни, Будницьке, Крушники та Пристанційне. 9 липня було представлено містобудівну документацію сіл Барвінки, Загребля і Йосипівка, а також центру Чоповицької об’єднаної територіальної громади – селища міського типу Чоповичі.

20 серпня дану процедуру пройшли розроблені матеріали для сіл Стримівщина, Шевченкове та Тишів, а другого вересня – для села Кутище.

Таким чином, ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» успішно завершила розробку містобудівної документації для населених пунктів Чоповицької ОТГ. Після остаточного затвердження, створені працівниками нашої компанії генеральні плани та плани зонування ляжуть в основу стратегічного розвитку громади і дадуть змогу місцевим спеціалістам приймати виважені управлінські рішення.