+38 095 345 70 30

Досягнення компанії у 2021 році

У середовищі нашої компанії, січень традиційно асоціюється з підбиттям підсумків минулого року та побудовою планів на рік, що настав. Аналізуючи набутий досвід, ми можемо констатувати, що минулий рік видався непростим, але доволі продуктивним, про що свідчать досягнення компанії у всіх напрямках її діяльності.

Фахівцями картографічного відділу було розроблено цифрові топографічні карти та плани:

– масштабу 1:500 – 44 га;

– масштабу 1:2000 – 189 кв. км;

– масштабу 1:5000 – 33,5 кв. км;

– масштабу 1:10000 – 989 кв. км;

– масштабу 1:50000 – 15423 кв. км.

Також, працівники компанії продовжували займатися розробкою нових та вдосконаленням раніше створених інструментів автоматизації для роботи з векторними даними у середовищі ArcGIS Desktop. У цьому напрямку діяльності, найбільш вагомим досягненням, пов’язаним із раціоналізацією виробничих процесів, стало створення скриптів, які дають змогу конвертувати топографічні основи розроблені в базах геоданих формату *.gdb (ArcGIS Desktop) зі збереженням умовних позначень та атрибутивної інформації у формати:

– *.dmf (Delta/Digitals);

– *.dwg, *.dxf (AutoCAD).

Упродовж минулого року, спеціалісти відділу «Архітектури та містобудування» презентували на містобудівних радах розроблені генеральні плани та плани зонування для 16 населених пунктів, а також взяли участь у громадських слуханнях по розробленим матеріалам для десяти населених пунктів.

Разом з цим, активну діяльність здійснювали фахівці землевпорядного відділу – протягом року ними було виготовлено проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж для п’яти населених пунктів.

Доволі плідним рік видався і на ниві навчання ГІС-технологіям. Впродовж року фахівцями компанії було проведено сім навчальних курсів базового та просунутого рівнів складності по роботі у програмному середовищі ArcGIS Desktop. З гордістю зазначаємо, що у 2021 році випускниками наших курсів стали 37 осіб.

Окремо хотілося б відзначити те, що ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» презентувала свій стенд на міжнародній фаховій конференції GISTECH.UA-2021, а також стала одним із спонсорів цього заходу. Крім того, один із провідних фахівців компанії – Віктор Лукановський, підтвердив свою високу професійну кваліфікацію і отримав сертифікат інженера-геодезиста державного зразка.

Незважаючи на усі здобутки, яких досяг колектив компанії у 2021 році, ми прагнемо продовжувати нашу плідну працю і сподіваємось, що під час підбиття підсумків 2022 року, ми матимемо змогу говорити про ще кращі результати проробленої роботи.